Raspored utakmica
Strana 1 od 1
Raspored utakmica
1. коло 18/20.09.2009.
Тител ЏД-Сомбор
Милиционар-Хајдук
Херцеговина-Железничар
Пролетер А.-Рума
Војпут-Апатин
Раднички (Ш)-Граднулица
ЖСК-Јединство (БПС)
Раднички (НС)-Металац АВ
Јабука -СЛОБОДНА
2. коло 25/27.09.2009.
Јединство (БПС)-Раднички (НС)
Граднулица-ЖСК
Апатин-Раднички (Ш)
Рума-Војпут
Железничар-Пролетер А.
Хајдук-Херцеговина
Сомбор-Милиционар
Јабука-Тител ЏД
Металац АВ -СЛОБОДАН
3. коло 02/04.10.2009.
Милиционар-Јабука
Херцеговина-Сомбор
Пролетер А.-Хајдук
Војпут -Железничар
Раднички (Ш)-Рума
ЖСК-Апатин
Раднички (НС)-Граднулица
Металац АВ-Јединство (БПС)
Тител ЏД –СЛОБОДАН
4. коло СРЕДА 07.10.2009.
Граднулица-Металац АВ
Апатин-Раднички (НС)
Рума-ЖСК
Железничар-Раднички (Ш)
Хајдук- Војпут
Сомбор-Пролетер А.
Јабука-Херцеговина
Тител ЏД-Милиционар
Јединство (БПС) –СЛОБОДНО
5. коло 09/11.10.2009.
Херцеговина-Тител ЏД
Пролетер А.-Јабука
Војпут -Сомбор
Раднички (Ш)-Хајдук
ЖСК-Железничар
Раднички (НС)-Рума
Металац АВ-Апатин
Јединство (БПС)-Граднулица
Милиционар -СЛОБОДАН
6. коло 16/18.10.2009.
Апатин-Јединство (БПС)
Рума-Металац АВ
Железничар-Раднички (НС)
Хајдук-ЖСК
Сомбор-Раднички (Ш)
Јабука- Војпут
Тител ЏД-Пролетер А.
Милиционар-Херцеговина
Граднулица-СЛОБОДНА
7 коло 23/25.10.2009.
Пролетер А.-Милиционар
Војпут -Тител ЏД
Раднички (Ш)-Јабука
ЖСК-Сомбор
Раднички (НС)-Хајдук
Металац АВ-Железничар
Јединство (БПС)-Рума
Граднулица-Апатин
Херцеговина-СЛОБОДНА
8. коло 30.10./01.11.2009
Рума-Граднулица
Железничар-Јединство (БПС)
Хајдук-Металац АВ
Сомбор-Раднички (НС)
Јабука-ЖСК
Тител ЏД-Раднички (Ш)
Милиционар- Војпут
Херцеговина-Пролетер А.
Апатин-СЛОБОДАН
9. коло 06/08.11.2009.
Војпут -Херцеговина
Раднички (Ш)-Милиционар
ЖСК-Тител ЏД
Раднички (НС)-Јабука
Металац АВ-Сомбор
Јединство (БПС)-Хајдук
Граднулица-Железничар
Апатин-Рума
Пролетер А. –СЛОБОДАН
10. коло СРЕДА 11.11.2009.
Железничар-Апатин
Хајдук-Граднулица
Сомбор-Јединство (БПС)
Јабука-Металац АВ
Тител ЏД-Раднички (НС)
Милиционар-ЖСК
Херцеговина-Раднички (Ш)
Пролетер А.- Војпут
Рума-СЛОБОДНА
Тител ЏД-Сомбор
Милиционар-Хајдук
Херцеговина-Железничар
Пролетер А.-Рума
Војпут-Апатин
Раднички (Ш)-Граднулица
ЖСК-Јединство (БПС)
Раднички (НС)-Металац АВ
Јабука -СЛОБОДНА
2. коло 25/27.09.2009.
Јединство (БПС)-Раднички (НС)
Граднулица-ЖСК
Апатин-Раднички (Ш)
Рума-Војпут
Железничар-Пролетер А.
Хајдук-Херцеговина
Сомбор-Милиционар
Јабука-Тител ЏД
Металац АВ -СЛОБОДАН
3. коло 02/04.10.2009.
Милиционар-Јабука
Херцеговина-Сомбор
Пролетер А.-Хајдук
Војпут -Железничар
Раднички (Ш)-Рума
ЖСК-Апатин
Раднички (НС)-Граднулица
Металац АВ-Јединство (БПС)
Тител ЏД –СЛОБОДАН
4. коло СРЕДА 07.10.2009.
Граднулица-Металац АВ
Апатин-Раднички (НС)
Рума-ЖСК
Железничар-Раднички (Ш)
Хајдук- Војпут
Сомбор-Пролетер А.
Јабука-Херцеговина
Тител ЏД-Милиционар
Јединство (БПС) –СЛОБОДНО
5. коло 09/11.10.2009.
Херцеговина-Тител ЏД
Пролетер А.-Јабука
Војпут -Сомбор
Раднички (Ш)-Хајдук
ЖСК-Железничар
Раднички (НС)-Рума
Металац АВ-Апатин
Јединство (БПС)-Граднулица
Милиционар -СЛОБОДАН
6. коло 16/18.10.2009.
Апатин-Јединство (БПС)
Рума-Металац АВ
Железничар-Раднички (НС)
Хајдук-ЖСК
Сомбор-Раднички (Ш)
Јабука- Војпут
Тител ЏД-Пролетер А.
Милиционар-Херцеговина
Граднулица-СЛОБОДНА
7 коло 23/25.10.2009.
Пролетер А.-Милиционар
Војпут -Тител ЏД
Раднички (Ш)-Јабука
ЖСК-Сомбор
Раднички (НС)-Хајдук
Металац АВ-Железничар
Јединство (БПС)-Рума
Граднулица-Апатин
Херцеговина-СЛОБОДНА
8. коло 30.10./01.11.2009
Рума-Граднулица
Железничар-Јединство (БПС)
Хајдук-Металац АВ
Сомбор-Раднички (НС)
Јабука-ЖСК
Тител ЏД-Раднички (Ш)
Милиционар- Војпут
Херцеговина-Пролетер А.
Апатин-СЛОБОДАН
9. коло 06/08.11.2009.
Војпут -Херцеговина
Раднички (Ш)-Милиционар
ЖСК-Тител ЏД
Раднички (НС)-Јабука
Металац АВ-Сомбор
Јединство (БПС)-Хајдук
Граднулица-Железничар
Апатин-Рума
Пролетер А. –СЛОБОДАН
10. коло СРЕДА 11.11.2009.
Железничар-Апатин
Хајдук-Граднулица
Сомбор-Јединство (БПС)
Јабука-Металац АВ
Тител ЏД-Раднички (НС)
Милиционар-ЖСК
Херцеговина-Раднички (Ш)
Пролетер А.- Војпут
Рума-СЛОБОДНА
Strana 1 od 1
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
|
|